Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Юлія Самоєнко та Симфонічний оркестр філармонії в Виннице - 1

Юлія Самоєнко та Симфонічний оркестр філармонії

Винница, 18 апреля 2018 г, 18:30
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Юлія САМОЄНКО (фортепіано) та СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР ВІННИЦЬКОЇ ФІЛАРМОНІЇ 18 квітня відбудеться заключний концерт циклу фортепіанних вечорів “STEINWAY & К”. Вінницькі глядачі довго знаходилися під глибоким враженням від попереднього концерту Антонія Баришевського, який запропонував ексклюзивну, абсолютно невиконувану досі у Вінниці програму. Не менш яскраву програму готує молода вінницька піаністка Юлія Самоєнко та Симфонічний оркестр філармонії. На усіх поціновувачів вишуканого музичного мистецтва чекає вечір сучасної фортепіанної музики композиторів ХХ сторіччя. Знову-таки прем'єра програми у Вінниці. Олів'є Мессіан, Леонід Десятніков та фортепіанний концерт Віктора Косенка. Що цікаво, партитуру концерту відновлював керівник Вінницького симфонічного оркестру, Георгій Володимирович Курков, якому довелося збирати окремі партії в архівах, бібліотеках різних оркестрів, музеях в різних куточках України. А від так приємно зауважити, що Вінницька філармонія активно займається збереженням і пропагандою нашого національного класичного музичного надбання. ПРОГРАМА КОНЦЕРТУ: І відділ Олів’є Мессіан. Три Погляди з циклу «20 поглядів на немовля Іісуса»: -«Перше причастя Діви»-«Різдво»-«Поцілунок немовля Іісуса» Леонід Десятніков. Сюїта «Відлуння театру»: -Увертюра. Маски-Із життя Кощея-Водевіль-Елегія-Рондо-погоня-Дзвіночки-Фінал. Маски ІІ відділ Віктор Косенко. Концерт для фортепіано з оркестром у трьох частинах Тож чекаємо на вас 18 квітня о 18:30 в залі філармонії.

Заказать и купить билеты на Юлія Самоєнко та Симфонічний оркестр філармонії можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Юлія Самоєнко та Симфонічний оркестр філармонії в Виннице состоится 18 апреля 2018 г, 18:30, Винницкая областная филармония.

Юлія САМОЄНКО (фортепіано) та СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР ВІННИЦЬКОЇ ФІЛАРМОНІЇ

18 квітня відбудеться заключний концерт циклу фортепіанних вечорів “STEINWAY & К”. Вінницькі глядачі довго знаходилися під глибоким враженням від попереднього концерту Антонія Баришевського, який запропонував ексклюзивну, абсолютно невиконувану досі у Вінниці програму.

Не менш яскраву програму готує молода вінницька піаністка Юлія Самоєнко та Симфонічний оркестр філармонії. На усіх поціновувачів вишуканого музичного мистецтва чекає вечір сучасної фортепіанної музики композиторів ХХ сторіччя.

Знову-таки прем'єра програми у Вінниці. Олів'є Мессіан, Леонід Десятніков та фортепіанний концерт Віктора Косенка. Що цікаво, партитуру концерту відновлював керівник Вінницького симфонічного оркестру, Георгій Володимирович Курков, якому довелося збирати окремі партії в архівах, бібліотеках різних оркестрів, музеях в різних куточках України. А від так приємно зауважити, що Вінницька філармонія активно займається збереженням і пропагандою нашого національного класичного музичного надбання.

ПРОГРАМА КОНЦЕРТУ:

І відділ

Олів’є Мессіан. Три Погляди з циклу «20 поглядів на немовля Іісуса»:

-«Перше причастя Діви»
-«Різдво»
-«Поцілунок немовля Іісуса»

Леонід Десятніков. Сюїта «Відлуння театру»:

-Увертюра. Маски
-Із життя Кощея
-Водевіль
-Елегія
-Рондо-погоня
-Дзвіночки
-Фінал. Маски

ІІ відділ

Віктор Косенко. Концерт для фортепіано з оркестром у трьох частинах

Тож чекаємо на вас 18 квітня о 18:30 в залі філармонії.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber