Задать город Винница по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Закарпатський народний хор (м.Ужгород) в Виннице

Закарпатський народний хор (м.Ужгород)

Винница, 19 октября 2017 г, 18:30
Винницкая областная филармония Винницкая областная филармония
Хмельницьке шосе, 7
Винница
+380445905555
Продажа закрыта
Заслужений академічний Закарпатський народний хор Дорогі вінничани та гості міста! 19-го жовтня Вінницька обласна філармонія розпочинає цикл концертів “СЛУХАЙ, СПІВАЙ, ГРАЙ УКРАЇНСЬКЕ”. Протягом року на вас традиційно чекатиме чотири концерти знаних колективів, популяризаторів народної творчості нашої країни. Першими вінничани зустрінуть Заслужений академічний Закарпатський народний хор з міста Ужгород, який представить програму “Ой, на горі винобрання” Про цей колектив знято фільми і видано кілька книжок, з його творчого спадку можна зібрати унікальний фотоархів і цілу нотну бібліотеку. Про кращих солістів вже складено легенди, і ледь не кожен артист колективу міг би стати героєм окремого роману. Заслужений академічний Закарпатський народний хор пройшов славний шлях, сповнений злетів і постійних творчих пошуків, карколомного успіху та насиченого гастрольного життя. Разом зі своїм народом ділив потрясіння і труднощі, ледь виживав у 90-х і відроджувався з незалежністю України. Він був і залишається унікальним явищем вітчизняної культури як єдиний в Україні професійний колектив, що зберігає і пропагує не лише українське мистецтво, а й мистецтво всіх національних меншин Срібної землі. Основа репертуару – старовинні русинські, українські, словацькі, угорські, чеські, румунські, німецькі, ромські народні пісні і танці, які колектив презентує на всіх теренах України та за кордоном. Тож, не пропустіть нагоди разом зробити перший крок в найнаціональнішому проекті 81-го сезону філармонії 19-го жовтня о 18:30.

Заказать и купить билеты на Закарпатський народний хор (м.Ужгород) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Закарпатський народний хор (м.Ужгород) в Виннице состоится 19 октября 2017 г, 18:30, Винницкая областная филармония.

Заслужений академічний Закарпатський народний хор

Дорогі вінничани та гості міста! 19-го жовтня Вінницька обласна філармонія розпочинає цикл концертів “СЛУХАЙ, СПІВАЙ, ГРАЙ УКРАЇНСЬКЕ”. Протягом року на вас традиційно чекатиме чотири концерти знаних колективів, популяризаторів народної творчості нашої країни. Першими вінничани зустрінуть Заслужений академічний Закарпатський народний хор з міста Ужгород, який представить програму “Ой, на горі винобрання”

Про цей колектив знято фільми і видано кілька книжок, з його творчого спадку можна зібрати унікальний фотоархів і цілу нотну бібліотеку. Про кращих солістів вже складено легенди, і ледь не кожен артист колективу міг би стати героєм окремого роману. Заслужений академічний Закарпатський народний хор пройшов славний шлях, сповнений злетів і постійних творчих пошуків, карколомного успіху та насиченого гастрольного життя. Разом зі своїм народом ділив потрясіння і труднощі, ледь виживав у 90-х і відроджувався з незалежністю України. Він був і залишається унікальним явищем вітчизняної культури як єдиний в Україні професійний колектив, що зберігає і пропагує не лише українське мистецтво, а й мистецтво всіх національних меншин Срібної землі. Основа репертуару – старовинні русинські, українські, словацькі, угорські, чеські, румунські, німецькі, ромські народні пісні і танці, які колектив презентує на всіх теренах України та за кордоном.

Тож, не пропустіть нагоди разом зробити перший крок в найнаціональнішому проекті 81-го сезону філармонії 19-го жовтня о 18:30.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber